Vymazat filtr

Zpět

Svahové sekačky na trávu

Svahová sekačka na trávu Spider ILD01

Hodnocení: Nehodnoceno

Rádiem dálkově řízená svahová sekačka SPIDER ILD01 je určena pro údržbu členitého a nepřístupného terénu do sklonu 55 stupňů.
Sekačka je konstruována tak, aby si poradila s náletovými dřevinami, ruderálním porostem a dlouhodobě nesečenou trávou.
Dostupnost: na dotaz

Sekačka SPIDER ILD01 je neocenitelná zvláště při údržbě škarp a sekání svahů kolem komunikací, při údržbě lesních školek a ovocných sadů, zatravněnách skládek, elektráren, fotovoltaických elektráren, elektrických rozvoden, letišť, horských hotelů a při sekání sjezdovek a parků. Díky jedinenčému systému pojezdu je velice vhodná i pro údržbu ploch kolem vodních rezervoárů, říčních toků a vodních děl. Nízká hmotnost, která je zajištěna výrobou většiny dílů stroje z lehkých ušlechtilých slitin a pohon všech čtyř kol, zajišťují maximální šetrnost k přírodě. Sekačku tak lze bez obav využít i při údržbě mokřadel a pozemků v chráněných krajinných oblastech. Sekačka SPIDER ILD01 najde uplatnění všude tam, kde potřebujete posekat nepřístupný či dlouho nesečený pozemek. Je vhodná především pro profesionální využití, ale uplatnění nelezne i u soukromých osob při sečení rozlehlejších pozemků.

Svahová dostupnost

Svahová dostupnost dálkově řízené svahové sekačky SPIDER ILD01je 40° v základnímild5 provedení, ale až 55° při použití integrovanéhojisticího navijáku. Díky němu můžete bezpečně pracovat ve svazích, na kterých se nedokáže pohybovat žádný jiný stroj a které jsou i pro člověka neschůdné.

 

 

 

 Snadná přeprava

Pro přepravu sekačky SPIDER ILD01 lze použít speciální vozík za osobní automobil,ild1 který obsahuje integrované, snadno výsuvné nájezdy a systém zabezpečení stroje proti pohybu při jeho přepravě. Stroj tak lze velmi lehce a    rychle přepravovat i na velké vzdálenosti. Pro přepravu však lze použít i běžný přívěsný vozík za osobní automobil.  Dálkové rádiové řízení sekačky společně se speciálním přepravním vozíkem usnadňuje fyzickou manipulaci a   poskytuje tak možnost pracovního uplatnění i tělesně postiženým osobám.

 

Systém dálkového řízení

Dosah rádiového řízení savhové sekačky SPIDER je 100 metrů.

Systém se skládá z:

 • řídícího ovladače s ovládacími prvkyild2
 • přijímače se silovou částí
 • Řídící ovladač - vysílač

Ergonomicky řešený dálkový ovladač obsahuje ovládací prvky pro:

 • nastartování a zhasnutí motoru
 • nastavení rychlostního režimu pojezdu (želva/zajíc)
 • zapnutí a vypnutí žacího ústrojí
 • nastavení výšky sečení
 • změnu směru a rychlosti pojezdu
 • otáčení kol (360 st.)
 • nouzové vypnutí celého systému

Výkonný akumulátor ovladače zajišťuje jeho pohotovostní dobu až do 20-ti hodin. Součástí dodávky stroje je náhradní akumulátor a automobilová nabíječka. Doba nabíjení je 2,5 hodiny

Systém pojezduild4

Plynulou změnu rychlosti stroje při zachování optimálního režimu spalovacího motoru zajišťuje hydrostatický systém pohonu kol. Kombinace citlivé regulace rychlosti a směru jízdy zaručuje přesné ovládání, vysokou efektivitu provozu a v neposlední řadě vysokou bezpečnost.

"Tančící krok"

Patentem chráněná konstrukce pojezdu stroje zajišťuje vynikající trakci i při změně směru jízdy v příkrém svahu. Na pozemku s rychle měnícím se sklonem a tam, kde se jiné stroje pohybují jen s velkými obtížemi, je svahová sekačka SPIDER se svým originálním tančícím krokem zcela nepřekonatelná.

 • vynikající vlastnosti konstrukce
 • citlivě řízený hydrostatický pojez
 • vysoký komfort obsluhy
 • nízká hmotnost
 • tančící krok

Tyto vlastnosti umožňují použití stroje ve strmých svazích, na rovinách ale taktéž v mokřadlech, které jsou pro jiné stroje zcela nepřístupné. Sekačka SPIDER ILD01 se produktivitou vyrovná výkonu 5ti křovinořezů při nesrovnatelně nižších provozních nákladech.

Možnost předvedení u zákazníkaVýstřižek


 

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

filter collapse