Vymazat filtr

Zpět

Svahové sekačky na trávu

Svahová sekačka na trávu SPIDER MINI

Hodnocení: Nehodnoceno

Rádiem řízená sekačka Spider MINI je nejmenším vyráběným modelem firmy Dvořák - svahové sekačky s.r.o.
Svojí svahovou dostupností a manévrovatelností se však SPIDER MINI blíží profesionálním modelům SPIDER ILD01 a ILD02.Sekačka SPIDER MINI je založena na stejném konceptu jako ostatní vyráběné produkty, ale nově je vybavena unikátními řetězovými pojezdovými portály, které zajišťují spolehlivý a bezúdržbový provoz stroje a snižují jeho těžiště. Zároveň stroj výrazně zjednodušují.
Dostupnost: skladem
169.279 Kč
bez DPH: 139.900 Kč
Počet bodů věrnostního programu: 8464

 

Využitíidentvelikosti scicon 171 61 v5

Dálkově řízená svahová a příkopová sekačka SPIDER MINI je určena k údržbě svažitého terénu s krátkou i vzrostlou trávou. Sekačka je schopná pracovat na svazích se sklonem 30° (58%). SPIDER MINI zcela jistě nalezne uplanění na menších, ale členitých plochách jako jsou trávníky kolem horských hotelů, fotovoltaických elektráren (FVE), hrází, sadů, zemědělských farem atd.Tradičně vysoká kvalita sečení umožňuje použití stroje i na zahradách, v parcích a jiných intenzivně sekaných plochách.Díky jedinečnému systému pojezdu je stroj vhodný i k údržbě ploch vyžadujících jemnou péči a zařízení s nízkou hmotností. SPIDER MINIje splněný sen pro všechny, které již nebaví úmorné sekání.

 Svahová dostupnost

Svahová dostupnost dálkově řízené příkopové sekačky SPIDER MINIje až 30° (58 %) v závislosti na způsobu použití.Vysoká svahová dostupnost pramení z lehké konstrukce, nízkého těžiště, pohonu všech čtyř kol a patentovaného systému pojezdu, který činí jízdu po svahu jednoduchou a bezpečnou.

Snadná přeprava

identvelikosti scicon 169 61 v2Kompaktní rozměry a nízká hmotnost (125 kg) umožňuje jednoduchou přepravu sekačky v jakékoliv dodávce nebo dokonce ve většine osobních automobilů ve verzi kombi. Samozřejmě lze sekačku Spider MINI umístit i na běžný přívěsný vozík. Dálkové ovládání velmi zjednodušuje fyzickou manipulaci se strojem.

Systém dálkového řízení 

Dosah dálkového ovládání sekačky SPIDER je 100 metrů

Systém se skládá z:

 • Rádiového ovladače s ovládacími prvky
 • Přijímače s výkonovou částí
 • Dálkové ovládání - vysílačka

 Ergonomické dálkové ovládání obsahuje ovladače, které na dálku umožňují:

 •   nastartovat a vypnout motoridentvelikosti scicon 170 61 v5
 •   pojíždět dopředu a dozadu
 •   zatáčet doleva a doprava
 •   aktivovat funkci EMERGENCY STOP (nouzové zastavení)

 Dálkový ovladač je napájen dvěma bateriemi typu AA, které zajistí až 20 hodin provozu.

 

Systém pojezdu 

Plynulou změnu rychlosti stroje při zachování optimálního režimu spalovacího motoru zajišťuje hydrostatický systém pohonu kol. Kombinace citlivé regulace rychlosti a směru jízdy zaručuje přesné ovládání, vysokou efektivitu provozu a v neposlední řadě vysokou bezpečnost.Nový systém řetězových převodů zajišťuje bezúdržbový provoz a nízké těžistě stroje.

"Tančící krok"

Patentem chráněná konstrukce pojezdu stroje zajišťuje vynikající trakci i při změně směru jízdy v příkrém svahu. Na pozemku s rychle měnícím se sklonem a tam, kde se jiné stroje pohybují jen s velkými obtížemi, je svahová sekačka SPIDER se svým originálním tančícím krokem zcela nepřekonatelná.

 • vynikající vlastnosti konstrukce
 • citlivě řízený hydrostatický pojezd
 • vysoký komfort obsluhy
 • nízká hmotnost
 • tančící krok

Tyto vlastnosti umožňují použití stroje ve strmých svazích, na rovinách ale taktéž v mokřadlech, které jsou pro jiné stroje zcela nepřístupné

Sekačky SPIDER jsou známé vynikající produktivitou práce. Vděčí za to zejména všesměrovému systému sečení, který prakticky eliminuje veškerý neproduktivní čas, který jiné stroje potřebují na otáčení a manipulaci. Důležitá je zejména vysoká denní produktivita, která je výrazně vyšší než u ruční techniky, jelikož zde odpadá faktor únavy a povinné pracovní přestávky.

Možnost předvedení u zákazníkaVýstřižek

 

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

filter collapse