Vymazat filtr

Zpět

Traktory

Malotraktor Kubota B2050D-B

Hodnocení: Nehodnoceno

Motor Kubota E-TVCS, kapalinou chlazený, Diesel
Max. výkon motoru dle SAE 14,7 (20,0) HP
Kapacita palivové nádrže 27 l
Převodovka 4x4 (s možností vyřazení přední nápravy
Řízení hydrostatické řízení
Zadní 3-bodový závěs kat. 1 Kat 1 s regulací polohy
Délka (se zadním 3-bodovým závěsem) 2730 mm
Hnací hřídele 4x4 (s možností vyřazení přední nápravy)
Řazení V9 / R9
Šířka: (Min. rozchod) 1027 - 1404 mm
Výška (s ochr. rámem)/(s klimat. kabinou -C) 2295 - 2338 mm
Hmotnost 725 kg
Dostupnost: na dotaz

Nová série B50 zvedá standard v této výkonnostní třídě na novou úroveň. Vynikající ergonomie, výkonnost a jednoduché ovládání umožňují maximální produktivitu. Komponenty vysoké kvality z vlastní produkce jako motory, převodovky a nápravy garantují kvalitu a spolehlivost. Kabina, kompletně integrovaná do základní koncepce, poskytuje mnoho prostoru a komfortu při dlouhých pracovních dnech.

Tabulka modelů řady B 50

Model Převodovka Provedení
s ochranným rámem
Provedení
s kabinou
B2050 Mechanická převodovka ano ne
  Převodovka HST ne ne
B2350 Mechanická převodovka ano ne
  Převodovka HST ano ano
B2650 Mechanická převodovka ano ne
  Převodovka HST ano ano
B3150 Mechanická převodovka ne ne
  Převodovka HST ano ano

Novou konstrukcí kabiny se zvětšil prostor obsluhy a snížil vnitřní hluk. To vše přispělo k lepší bezpečnosti provozu, ovládání a jízdnímu komfortu obsluhy. Pokud je některý z modelů osazen profesionální kabinou Kubota, má tato kabina standardně klimatizační jednotku a filtr nasávaného vzduchu. Protože vyšší výkon motorů vyžaduje větší pevnost konstrukce, je u řady modelů zdvojen rám. Jízdní a užitné vlastnosti všech modelů řady B 50 zvyšuje možnost používání různých druhů pneumatik, které jsou ve standardní nabídce. Samozřejmostí je možnost provozu na pozemních komunikacích. Vezme-li se v úvahu, kolik toho nabízejí modely této konstrukční řady, je o to překvapivější, jak jsou cenově výhodné. Můžeme tak nabízet skutečně atraktivní traktory, které byly vyvinuty a zkonstruovány speciálně s ohledem na splnění široce strukturovaných požadavků možných uživatelů. Ať už se jedná o lehké stavební práce, údržbu obcí, práce ve školkách nebo denní práce v okolí domu, pro každou práci disponuje řada B 50 vhodným modelem traktoru.

Model B 2050 je vybaven 3 válcovým motorem Kubota o výkonu 20 HP a mechanickou reverzní převodovkou s řazením 9V/9R. Model používá bezpečnostní rám ROPS.
Model B 2350 je vybaven 3 válcovým motorem Kubota o výkonu 23 HP, variantně mechanickou převodovkou (Mod. D) 9V/9R, nebo 3stupňovou hydrostatickou převodovkou (Mod. H). Provedení DR – bezpečnostní rám ROPS, provedení HR – ROPS, HC-klimatizovaná kabina.
Model B 2650 je vybaven 3 válcovým motorem Kubota o výkonu 26 HP, variantně mechanickou převodovkou (Mod. D) 9V/9R, nebo 3stupňovou hydrostatickou převodovkou (Mod. H). Provedení DR – bezpečnostní rám ROPS, provedení HR – ROPS, HC-klimatizovaná kabina.
Model B 3150 je vybaven 4 válcovým motorem Kubota o výkonu 31 HP a pouze 3stupňovou hydrostatickou převodovkou. Provedení HR – bezpečnostní rám ROPS, provedení HC-klimatizovaná kabina.

Motory E- TVC

Jsou to vysoce výkonné, tříválcové, u B 3150 čtyřválcové, kapalinou chlazené dieselové motory E-TVCS (E-TVCS = spalovací systém s trojitým rozvířením). Tyto velmi vyrovnané motory s příznivými startovacími vlastnostmi zajišťují nízkou úroveň hlučnosti a vibrací při velkém výkonu a vysokém krouticím momentu. Důsledkem jsou rovněž nízké zplodiny při vyšším jízdním komfortu.

Nová integrovaná kabina

Traktory série B50 disponují integrovanou kabinou, kabina, podlaha a blatníky jsou spolu spojené sváry. 4 konstrukční sloupky s velkoryse vyklenutými prosklenými plochami poskytují řidiči velký prostor a vynikající rozhled kolem. Otvory v podlaze pro pedály jsou zbytečné a úroveň hluku je redukována.Traktory série B50 nabízejí díky nové integrované kabině maximální komfort. Konstrukce se 4 sloupky poskytuje pocit většího prostoru a nepřekonatelné zorné pole. Pro jednoduché nastupování a vystupování je možné doširoka otevřít dveře. Dalším znakem komfortu je nízká úroveň hluku. Vnitřní prostor disponuje mnoha odkládacími plochami, držákem na nápoje a skříňkou na nářadí.I během dlouhých pracovních dnů zůstává kabina bezprašná. Pedály jsou uloženy uvnitř kabiny. Otvory v podlaze kabiny jsou tak zbytečné. To minimalizuje vnikání prachu do vnitřního prostoru.

Dvojitý rám

Jedinečným podvozkem s maximální životností došlo k výraznému zlepšení odolnosti karoserie. Tento obzvlášť robustní podvozek zaručuje zvýšenou odolnost a stabilitu i v obtížných podmínkách nasazení.

Servořízení

Je řízené mikročipem. Tím je traktor maximálně pohyblivý, na jedné straně rychle reaguje na řídící impulsy, na druhé straně snižuje únavu řidiče a zvyšuje spolehlivost stroje.

Hydraulické čerpadlo

Druhé čerpadlo zesiluje výkon hydrauliky na úroveň obdobnou velkým traktorům. Doplňková zařízení mají rovněž zajištěn dostatečný výkon a hydraulické řízení v jejich výkonu se zvyšuje.

Stabilizátory na 3-bodovém závěsu

Stabilizátory umožňují snadnou fixaci závěsu což zjednodušuje montáž i demontáž doplňkového příslušenství se zadním náhonem. Rychlou změnou výbavy traktoru pro různé druhy práce je nyní možné pracovat ještě efektivněji.

Velká světlá výška

Traktory řady B50 se vykazují velkou světlou výškou, která usnadňuje přejezd na další místo nasazení. Za tím účelem jsou vybaveny zdvihovým válcem, s jehož pomocí je žací ústrojí zvedáno a spouštěno, aby bylo snáze možné přejet přes obrubníky.

 

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

filter collapse