Vymazat filtr

Zpět

Traktory

Malotraktor Kubota BX 2350

Hodnocení: Nehodnoceno

25,2 PS (15,5kW) SAE
23 k, úsporný motor Kubota D902 3-válec.
2x4 / 4x4, Bi-Speed.
Převodovka hydrostatická, dvoustupňová, zdvih hydrauliky 550 kg.
Univerzální komunální traktor s ROPS nebo kabinou.
Malý, ale výkonný, vyroben v USA.
Dostupnost: na dotaz

 

Motor
3- válcový kapalinou chlazený diesel 
Max. výkon motoru dle SAE
25,2 (18,5 kW) HP
Výkon ECE-R24
15,2  kW
Kapacita palivové nádrže
25  l
Převodovka
2- stupňová hydrostatická 
Pohon
4WD hydrostat 2 stupně 
Zadní 3-bodový závěs kat. 1
standard 
Přední 3-bodový závěs
na objednávku 
Zdvihový výkon
550 kg
Řízení
hydrostatické servořízení 
Šířka sečení
1224/1372/1524  mm
Počet nožů
Pohon sečení
kardan 
Sběrný koš
600 - zem, 450 - do 2 m l
Délka (se zadním 3-bodovým závěsem)
2554  mm
Šířka (s travními pneumatikami)
1145  mm
Výška (s ochranným rámem)
2165  mm
Hmotnost
625  kg

Pohon

BX2350 nyní disponuje tříválcovým, kapalinou chlazeným, dieselovým motorem o výkonu 23 PS, a může být tak používán po celý rok pro nejrůznější práce. Motor s dlouhou životností podává potřebný výkon a díky náhonu na všechna kola poskytuje traktor lepší tažnou sílu, zejména při práci v extrémních terénních podmínkách. Vysoká tažná síla je nepostradatelná při použití čelního nakladače a pro práce s taženým nářadím. Ke standardní výbavě BX2350 patří servořízení, které přispívá ke snížení únavy řidiče.

Chlazení

Chladič BX2350 není umístěn příliš vpředu, jak je obvyklé u ostatních traktorů, ale ve střední části. Vzduch je nasáván u řidiče a v prostoru kolem motoru je odváděn dopředu. Tím se zabraňuje přehřátí následkem nasávání nečistot do žeber chladiče a současně je prostor u řidiče lépe ochlazován

Obslužný komfort

S ohledem na vyšší jízdní komfort má BX2350 změněné uložení pedálů. Pedály pro jízdu vpřed a vzad jsou oddělené a ovládací páka pro zapnutí náhonu na všechna kola je umístěn po straně sedadla řidiče. Řidič má tak více prostoru. Místo řidiče je o 102 mm širší a o 51 mm delší než u předchozích modelů řady BX a poskytuje tak výrazně více prostoru pro nohy.

Přístrojová deska

Na nové přístrojové desce s digitálním otáčkoměrem je možné snadno kontrolovat všechny důležité funkce traktoru. Ovládání reflektorů, výstražných světel a houkačky se provádí jedním vypínačem, což také usnadňuje obsluhu. Nový traktor BX2350 je vybaven digitálním otáčkoměrem, jímž je možné kontrolovat počet otáček motoru, zejména při použití hnací hřídele. Při vypnutém motoru se na ukazateli místo počtu otáček objeví počet provozních hodin.

Tříbodový zadní závěs

Zadní tříbodový závěs se zvedací silou 550 kg patří ke standardní výbavě. Umožňuje použití nejrůznějšího nářadí a příslušenství se zadní montáží. Pro připojení příslušenstvím s čelní montáží je třeba vybavit traktor čelním zvedacím zařízením a samostatnou přední hnací hřídelí (dodáváno na objednávku).

Přídavný řídící ventil

Ke standardní výbavě traktoru BX patří dva zadní přídavné řídící ventily, které vytvářejí předpoklady pro používání příslušenství se zadní montáži.

Ovládání hydrauliky zadního tříbodového závěsu

Nový a citlivý regulační ventil umožňuje velmi přesné a pohodlné ovládání zadní hydrauliky. Pomocí ovládací páky je potom možné docílit přesného nastavení a usnadnit montáž a demontáž pracovních zařízení.

Tempomat

Pro zvýšení komfortu při sečení větších ploch je možné využívat tempomat, který je součástí výbavy BX2350. Otočením vypínače za jízdy je jízdní rychlost zafixována udržovaná na konstantní hodnotě aniž by bylo nutné držet nohu na pedálu.

 

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

filter collapse