Vymazat filtr

Zpět

Traktory

Traktor Kubota M128GX S

Hodnocení: Nehodnoceno


Traktory řady Grand X disponují novými, přímo na míru vyvinutými motory Kubota. Systém centrálního přímého vstřikování E-CDIS se 4-ventilovou technikou a elektronicky řízeným vysokotlakým vstřikováním Common Rail zaručuje optimální průběh točivého momentu a výkonu motoru, nízkou spotřebu paliva a tichý chod motoru bez vibrací. Díky systému recirkulace výfukových spalin ( EGR ) a filtru pevných částic ( DPF ) motory splňují nejpřísnější emisní limity Euro IIIB.
Nová převodovka Kubota Intelli-Shift nabízí 3 jízdní skupiny po osmi rychlostních stupních řazených pod zatížením, celkem tedy 24 rychlostí pro jízdu vpřed a vzad. Na objednávku lze traktor dovybavit přídavnou skupinou superplazivých rychlostí a zvýšit počet převodových stupňů na 32/32. Ve standardní výbavě je systém automatického řazení, který umožňuje řazení až 4 převodových stupňů v závislosti na zatížení traktoru a který spolupracuje s funkcí ukládání požadovaných otáček motoru do paměti a systémem automatického udržování konstantních navolených otáček ( Work Cruise ).
Dlouhý rozvor traktorů série Grand X přináší velkou stabilitu a jízdní komfort při přepravě a vysokou trakci a tažnou sílu při polní práci. Naopak díky patentovanému systému Bi-Speed stroje disponují obratností, která je obvyklá spíše u menších kompaktních traktorů ( vnitřní průměr otáčení 4,0 m bez brzd! ).
Ve standardní výbavě nejvyššího modelu Kubota M135GX-S je hydraulicky odpružená přední náprava. 3-stupně tuhosti odpružení, možnost automatického režimu a vypnutí odpružení umožňují snadno nalézt nejvhodnější nastavení pro všechny jízdní režimy.
Pro traktory Kubota řady Grand X byla vyvinuta zcela nová kabina řidiče. Z hlediska prostoru, prosklené plochy a výhledu z místa řidiče kabina nastavuje nový standard v této kategorii traktorů.
K maximálnímu komfortu a výhledu přispívají bezrámové dveře, absence B-sloupků, střešní okno, umístění jednotek klimatizace a topení pod podlahu kabiny a výdechy ventilace v přístrojové desce.
Zvýšená zvedací síla zadního 3-bodového závěsu umožňuje použití těžkých pracovních nástrojů. Ve standardní výbavě traktorů Grand X je elektronická regulace, která zaručuje přesné ovládání závěsu.
Jako pro všechny traktory Kubota, i pro novou sérii Grand X existuje bohatý výběr příplatkové výbavy, z těch nejdůležitějších např. čelní 3-bodový závěs a vývodová hřídel, přídavné hydraulické okruhy a originální čelní nakladač Kubota, vyvinutý přímo na míru traktorům série Grand X.

Technická data

Motor V6108-TIE4-CRS 
Konstrukce přímý vstřik, kapalinou chlazený, TURBO 
Výkon ECE-R24 103 (140 HP) kW
Kapacita palivové nádrže 190 l
Převodovka 24 vpřed / 24 vzad, powershift s možností automatického řazení, reverzní pod zatížením 
Jízdní skupiny 3 rozsahy rychlostí 
Maximální rychlost 39 km/h
Uzávěra diferenciálu elektrohydraulická uzávěrka přední a zadní nápravy 
Typ PTO nezávislá, elektrohydraulická, lamelová spojka s brzdou 
Otáčky PTO 540 / 1000 ot./min
Výkon hydraulického čerpadla 82,5 l/min
Tříbodový závěs rychloupínací s teleskopickými stabilizátory 
Kategorie II 
Zvedací síla na konci spod. ramene 6100 kg
Počet standardních řídících ventilů 2 standard (3 a 4 volitelně) 
Pohon elektrohydraulické zapínání, středový náhon, Bi-Speed systém 
Celková délka 4400 mm
Celková výška 2885 mm
Celková šířka 2220 - 2325 mm
Světlá výška 565 mm
Rozchod kol - vpředu 1720 - 1765 mm
Rozchod kol - vzadu 1605 - 1810 mm
Rozvor 2690 mm
Pohotovostní hmotnost 4560 kg
Průměr otáčení bez brzd 4,1 m
Zatím zde není žádné hodnocení zboží

filter collapse