Tipy a návody

Péče o motory HECHT - startování, údržba, nejčastější závady

Jaký typ oleje mám použít do motoru Hecht?

U každého jednotlivého modelu motoru Hecht je nutné vycházet při údržbě z údajů v uživatelském manuálu konkrétního stroje. Stroje Hecht využívají jak dvoutaktní, tak čtyřtaktní motory. V případě dvoutaktních motorů (motorové pily, vyžínače..) se olej přidává do palivové směsi, tedy přímo do benzínu. Pokud není v návodu uvedeno jinak, je poměr oleje/paliva pro motory v záběhu zpravidla 1:33 a pro zaběhnutý motor pak 1:40. Doba záběhu je zpravidla odvozena od spotřebovaného paliva a pro malé dvoutaktní motory to pak činí přibližně 4-5 litů paliva.

Číst dál...

Jak pečovat o motorovou rotační sekačku HECHT?

Aby sekačka mohla spolehlivě sloužit řadu let, je potřeba o ni i správně pečovat. Univerzální návod pro péči o všechny sekačky neexistuje, ovšem pokud budete dodržovat alespoň základní pravidla péče, sekačka se vám odmění dlouholetou spolehlivostí.

Číst dál...

Jak vybrat správný gril

Pro výběr grilu, který bude odpovídat vašim přestavám je nutné nejdříve zodpovědět základní otázky: kolik lidí budete chtít obsloužit, kde budete grilovat, jak často, a kde bude gril uskladněný.

Níže vám představíme,že v naší nabídce jsou grily na dřevěné uhlí kombinující jedinečné aroma s nostalgickou atmosférou grilování nebo grily plynové u kterých oceníte zejména jednoduchou obsluhu. 

Číst dál...

Tipy na údržbu trávníku a zahrady

Stejně jako rostliny na zahradě i váš trávník potřebuje zdravou listovou plochu a kořenový systém, aby se udržel jeho atraktivní a zdravý vzhled. Zásadou z praxe je to, že nikdy nesmíte odstranit více než horní třetinu travního listu. Stejně jako u všech rostlin, i listy trávy přeměňují sluneční záření na nové buňky, a tím vzniká nová listová plocha a rozrůstají se kořeny.

Číst dál...

Strana 1 z 3

filter collapse